Penzion a restaurace U Chmelů
Kostelecká 48
796 01 Prostějov
Volejte:
582 345 508
GPS navigace:
49°28'43.985"N, 17°6'22.305"E
youtube facebook twiter
Wifi přípojení v celém areálu zdarma
E-mailový zpravodaj
Chcete být informováni o našich akcích? Zadejte, prosím, Vaši emailovou adresu:

Penzion

Vítáme Vás na stránkách našeho penzionu. Dovolte, abychom Vám nabídli informace o možnostech ubytování v našem penzionu. Budeme potěšeni, když si vyberete pro Váš pobyt v Prostějově náš penzion a doufáme, že se k nám jako spokojení hosté budete rádi vracet.

Pro své hosty nabízíme komfortní ubytování ve 12 dvojlůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. K dispozici je 1 apartmán, pokoje mohou být také rozšířeny na třílůžkové nebo mají možnost přistýlky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, koupelnu, s možností TV+SAT a ZDARMA wi-fi připojení k Internetu.

Recepce našeho penzionu není nonstop, proto je nutné se ubytovat od 13hod. nejpozději  do 23hod. Ubytování v jinou dobu než je uvedeno je možné pouze po předchozí domluvě. Ubytování Vašich domácích mazlíčků prosím zkonzultujte  personálem. Děkujeme za pochopení.

Parkování – před objektem penzionu se nachází parkoviště s kapacitou cca 20 míst. Celé parkoviště je pokryto kamerovým systémem.

 

Pokud jste si vybrali z následující nabídky ubytování, můžete si pokoj rezervovat přes  rezervační formulář.

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE. V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.

Přejeme Vám příjemný pobyt strávený v našem penzionu a doufáme, že si také vyberete z bohaté nabídky jídel v naší restauraci nebo využijete nabídky tenisových kurtů.

 

Pokoj Pokoj
Pokoj Pokoj